Development Update no. 2 (10.01.2016)

Prešiel mesiac a pol a ja som si povedal, že je opäť čas si sadnúť a zosumarizovať vývoj na Feudariu. Bolo to pre mňa ceľkom zaujímavé obdobie. Hráči mi svojou spätnou väzbou generujú väčšie množstvo nahlásených chýb, problémov, nelogických vecí a návrhov, než je v mojich silách zapracovávať :) Na druhej strane je to úplne super, lebo to znamená, že aj takáto miniatúrna hráčska komunita mi dokázala dať veľmi cenný feedback a ja tak môžem hru ďalej vylepšovať a posúvať ďalej.

Development Update no. 1 (22.11.2015)

Od uverejnenia verejnej alfa verzie ubehli už dva týždne a za ten čas používatelia nahlásili množstvo nájdených chýb alebo návrhov na vylepšenie. Chcel by som poďakovať všetkým, ktorí hru hrajú, testujú a hlásia nájdené problémy. Bez ich pomoci by to šlo o dosť pomalšie. Celkovo som odo dňa releasu poriešil 22 nahlásených nedostatkov. Niektorým sa tu povenujem detailnejšie.

Spustenie alfa verzie (08.11.2015)

Dnes konečne nastal ten veľký deň a spustil som prvú verejnú testovaciu verziu hry! Všetkých zvedavcov s radosťou uvítam na adrese feudarium.com, kde sa môžete zaregistrovať a hrať. Technologicky sa jedná o verejnú alfa verziu, čo znamená, že hra je síce stále vo fáze vývoja, ale už ju považujem za dostatočne dobrú na to, aby si ju mohli vyskúšať prví hráči.

Predstavenie Feudaria (01.03.2015)

Pokiaľ všetko pôjde dobre, tak niekedy v priebehu najbližších týždňov až mesiacov spustím testovaciu verziu svojej hry Feudarium. Na tomto blogu by som chcel písať o tom, ako pokračuje vývoj a na čo všetko sa môžete tešiť.